Mimo świetnego występu, Grzelaka nie zobaczymy w Opolu

Kacper Grzelak

Kacper Grzelak, pochodzący z Tarnowej w gminie Brudzew, walczył w „Szansie na sukces” o możliwość zaśpiewania na koncercie Debiuty na festiwalu w Opolu. Mimo świetnego występu w trakcie finału edycji, nie udało mu się tego osiągnąć.

Na początku października na antenie TVP2 został wyemitowany odcinek popularnego programu muzycznego, który zwyciężył pochodzący z powiatu tureckiego Kacper Grzelak. Wówczas to zaśpiewał „Szklankę wody” i otworzył sobie drogę do występu w Opolu, o czym pisaliśmy TUTAJ

Żeby zaśpiewać na scenie Festiwalu Polskiej Piosenki musiał jeszcze pokonać pozostałych innych finalistów 23. edycji programu. Kluczową w tym rolę odgrywały głosy widzów, które były oddawane za pośrednictwem SMS-ów. Grzelak już od kilku dni w mediach społecznościowych zachęcał do głosowania na jego osobę.

Wielki finał odbył się w niedzielę 20 grudnia. Transmisja na żywo rozpoczęła się w telewizyjnej Dwójce o godz. 15.15. Kacper Grzelak w pierwszej części programu „Szansy na Sukces” wystąpił jako drugi spośród wszystkich jedenastu finalistów. Na scenę wyszedł w towarzystwie liderki zespołu Bajm Beaty Kozidrak. Wspólnie z nią wykonał utwór wydany w 1990 roku pod tytułem „Biała armia”.

Po podliczeniu głosów widzów okazało się, że Grzelak nie znalazł się jednak w ścisłej trójce finalistów, którzy o Opole walczyli w dalszej części programu. Tym samym stracił szansę na występ na koncercie Debiuty w 2021 roku.
Ostatecznie 23. edycję „Szansy na Sukces” wygrał Łukasz Brodowski.Niemniej jednak podkreślić należy, że udział w wielkim finale jest ogromnym sukcesem pochodzącego z gminy Brudzew 27-letniego Kacpra Grzelaka.
Koncert kolęd on-line na żywo z MDK
Hito Sushi – to, co najlepsze z Japonii prosto do ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 17 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.