Mistrz kryminałów w turkowskiej bibliotece

Robert Małecki w Turku

Robert Małecki – autor kryminałów już w najbliższy piątek 20 września odwiedzi Miejską Bibliotekę Publiczną w Turku w ramach realizowanego przez instytucje projektu „Z książką można wiele”. Spotkanie z mistrzem kryminałów odbędzie o godz. 18.00.

Od kwietnia turkowska miejska biblioteka realizuje duży projekt animujący czytelnictwo „Z książką można wiele” w ramach którego odbywają się między innymi spotkania autorskie z pisarzami dla dzieci i dorosłych, warsztaty tematycznie związane z książkami, teatrzyki oraz niestandardowe formy aktywizacji czytelniczej takie jak mobilna gra miejska czy happening, podczas którego bito rekord czytania w jednym czasie.

Tym razem, w najbliższym tygodniu, zainaugurowany zostanie kolejny cykl spotkań wokół literatury, odbywający się pod hasłem „Zaczytaj się…w Turku”, przeznaczony dla młodzieży oraz osób dorosłych. Jako pierwszy z czytelnikami spotka się Robert Małecki - politolog, filozof i dziennikarz, miłośnik kryminałów i thrillerów oraz czytnika ebooków. Autor jest laureatem ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne. Spod jego pióra wyszły takie książki jak: "Skaza", "Wada", "Najgorsze dopiero nadejdzie", "Porzuć swój strach", "Koszmary zasną ostatnie". Za "Skazę" Robert Małecki w 2018 roku otrzymał nagrodę Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej. Za tę samą książkę otrzymał także Nagrodę Wielkiego Kalibru podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2019. Z Mistrzem kryminałów spotkać się będzie można w piątek 20 września o godz. 18.00.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Z książką można wiele" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Śladem miejsc niezwykłych, czyli Polska jest piękn...
Władysławów: 80. rocznica sowieckiej agresji na Po...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 28 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.