Mistrzostwa polski formuł Low-Kick

Mistrzostwa polski formuł Low-Kick

Ostatni weekend maja był dla zawodników z klubu przy Mickiewicza kolejnym sprawdzianem umiejętności. Ten sezon treningowy jest bardzo wyjątkowy. Porównując z ubiegłorocznymi przygotowaniami sezon 2020/21 przeszedł samego siebie. Sytuacja w państwie spowodowana obostrzeniami uniemożliwiła naszym zawodnikom regularne sparingi z klubami z zewnątrz. W dodatku pechowy rok spowodowany kontuzjami takich zawodników jak Szulc, Chojnacki czy Siwiński wykluczyły w pierwszych startach Mistrzostw Polski.

Reprezentacja klubu Striker w składzie: Aleksander kowalczyk oraz Szymon Kałużny w Mistrzostwach polski formuł Low-Kick zdobyła dwa medale. Pierwszy z nich był – Aleksander, bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej i wygrał cała swoją kategorie. Szymon wygrał swoje 3 pojedynki, w finale na punkty przegrał z zawodnikiem z Poznania. Cały turniej w Mysłowicach był pierwszym ale nie ostatnim sprawdzianem zawodników klubu. Już w najbliższy weekend najmłodsi startują w Mistrzostwach polskich lekkich formuł walki i tam jako pierwsi w historii naszego miasta skrzyżują rękawice z najlepszymi w kraju. Kolejny weekend mistrzowski w olimpijskiej formule K-1 a zakończenie sezonu w Miśku Mazowiecki na Grand Prix. Końcówka sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco zarówno dla Was wielbicieli sportów walki jak i Naszych podopiecznych rządnych sprawdzania swoich umiejętności z zawodnikami iż zawodniczkami Polskiego Związku Kickboxingu.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi za wspawie medyczne - właścicielom Apteki Zielonej.
Dobra: 70-letni mężczyzna potrzebował pomocy. Wezw...
Dobra: Boże Ciało w Skęczniewie z kolorowymi i sło...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - MThai w czwartek, 10 czerwiec 2021 13:22

to poważny sukces na 5 zawodników w kategorii

to poważny sukces na 5 zawodników w kategorii :D
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.