• rodamed strona2 baner

Mistrzyni Kamila Frątczak w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku

Spotkanie z Kamilą Frątczak

5 grudnia 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku mieli okazję brać udział w spotkaniu z panią Kamilą Frątczak – siatkarką, reprezentantką Polski. Drużyna, w której grała pani Kamila w latach 2007/2008 i 2008/2009 zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Znani, lubiani i doceniani w Sporcie”. Projekt jest realizowany w ramach programu „Trzymaj Formę”. Inicjatorami spotkania okazali się sami uczniowie, proponując kilka znanych osób ze sportu. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się karierą siatkarską pani Kamili oraz z pracą, jaką wykonuje obecnie, na co dzień, ponieważ pani Kamila jest pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Turku.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali oraz zadawali pytania dotyczące kariery siatkarskiej, natomiast uczestnicy szkolnego kółka dziennikarskiego, przeprowadzili wywiad z panią Kamilą do szkolnej gazetki „Kleks”. Spotkanie zorganizowały koordynatorki projektu.
 
Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Prozdrowotnym "5...
Wideo: Można połączyć sport z technologią, czyli a...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
piątek, 19 kwiecień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.