Młodzi siatkarze z Turku ze wsparciem Małgorzaty Glinki i Kamili Frątczak

KS Volley Turek

Z wielką pasją oraz troską o zdrowie dzieci i młodzieży. Profesjonalnie oraz z wieloma wyjątkowymi pomysłami. Tak właśnie działa nowy Klub Sportowy KS Volley Turek, który nawiązał współpracę z Fundacją Małgorzaty Glinki.

Młodzi miłośnicy piłki siatkowej mają nowe perspektywy na rozwój oraz spełniania swoich pasji. O działaniach, planach oraz priorytetach opowiedziały reprezentantki Polski w piłce siatkowej Małgorzata Glinka oraz Kamila Frątczak, które odwiedziły wczoraj, tj. 8 września Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

KS Volley Turek współpracę z Fundacją Małgorzaty Glinki nawiązał w lipcu tego roku. Do realizacji zamierzeń w znacznym stopniu przyczynili się Urząd Miasta w Turku, PGKiM oraz firma GETEC. Od tego momentu zorganizowano już wiele przedsięwzięć zmyślą o młodych pasjonatach piłki siatkowej. Młodzi sportowcy brali udział w półkoloniach, obecnie spedzają czas w Uniejowie na trzydniowym obozie, a już we wrześniu planowane jest spotkanie z okazji Dnia Przedszkolaka oraz turniej pod patronatem Małgorzaty Glinki.

Podczas wizyty podziękowano burmistrzowi Romualdowi Antosikowi oraz staroście tureckiemu Dariuszowi Kałużnemu za dotychczasową współpracę w zakresie promocji oraz propagowania sportu.

Należy nadmienić, że w skład zarządu KS Volley Turek należą:

Adam Ciuśniak – Prezes Zarządu, Roman Marczyński – Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjno-sportowych, Zbigniew Zieliński – Sekretarz, Waldemar Staszak – Skarbnik oraz Tadeusz Pakos – Członek Zarządu.

Podczas spotkania u burmistrza Turku siatkarka Małgorzata Glinka podpisała piłki, które pomóc mają wolontariuszce z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku, 17-letniej Agacie Pilarskiej. Zachęcamy również do wzięcia udziału w akcji poboru krwi o czym więcej przeczytać możemy TUTAJ


Kawęczyn: Pamiętają o ofiarach zbrodni w Głuchowie
Brudzew: Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 23 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.