Młodzież z Zespołu Szkół Technicznych w Turku z certyfikatami za szkolenia i staże

Certyfikaty w ZST w Turku

W obecnych czasach młodzi ludzie muszą wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami i kreatywnością. Pracować na przyszłość trzeba już w szkole średniej. Rynek pracy stawia wiele wyzwań, którym konieczne jest sprostać. Z całą pewnością szansę na polepszenie swych kwalifikacji mają uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Dzisiaj, tj. 10 września najbardziej ambitni uczniowie zostali wyróżnieni. Po ukończonych, płatnych stażach i szkoleniach umiejętności pogratulowali dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Wioletta Adamiak, wicedyrektor Andrzej Rossa, dyrektor Wydziału Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku Jacek Suszek, przedstawiciel firmy Jet System z Elbląga Remigiusz Filipiak oraz koordynatorzy projektu wraz z gronem pedagogicznym.

Staże i szkolenia odbywały się w ramach projektu Powiatu Tureckiego Kształcenie zawodowe młodzieży priorytetem w rozwoju społeczno - gospodarczym powiatów tureckiego i kolskiego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 – poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe.

Młodzież nabyła nowe umiejętności w zakresie organizacji, zarządzania produkcją i planowania zasobów przedsiębiorstw, a także ze spawania.

Wychowankowie szkoły na płatne staże udali się między innymi do firm Sun Garden Polska Sp. z o.o., PPHU Unicorn T&T, Ambro Logistic, Meyer Tool Poland z Kalisza. Udział w stażu poprzedziło dwudniowe szkolenie Lider Lean Manufacturing ukazujące mechanizmy zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie.
 
Jak tworzyć cuda przy pomocy wody- czyli porozumie...
Poznaj lokalnych bohaterów!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 17 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.