Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Muzyczna podróż do lat 80-tych pełna wrażeń

Koncert Kalisz Arena

Roztańczony muzyczny powrót do lat 80. i 90. z nieśmiertelnymi hitami m.in. zespołu Modern Talking. To i jeszcze więcej czekało na fanów disco podczas niedzielnego koncertu w kaliskiej Arenie.

To było prawdziwe święto muzyki dance z lat 80. i 90. Hala Kalisz Arena gościła zespół Fun Factory, który od lat koncertuje w europejskich klubach w niezmienionych składzie. Modern Talking Reloaded wykonał natomiast covery zespołu Modern Talking. Członkowie grupy są sobowtórami popularnych artystów z lat 80. Podczas koncertu nie mogło zatem zabraknąć takich hitów jak “Cheri Cheri Lady” czy „You’re my heart, you’re my soul”. Było też coś dla wielbicieli współczesnych brzmień, bo przed publicznością wystąpiłtakże zespół Łobuzy znany m.in. z przeboju „Ona czuje we mnie pieniądz”. To jednak nie koniec niespodzianek - wszystko zostało wzbogacone o laserowe show, będące jedną z atrakcji wydarzenia.

Jednym z organizatorów wydarzenia była spółka Mecenas Productions.

Malanów: Mieszkańcy gminy udaremnili jazdę na podw...
Zakończyły się rozmowy ostatniej szansy. Już jutro...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.