Muzycznie i energetycznie, czyli Dni Turku i Gminy Turek z De Mono i Łąki Łan

Dni Turku i Gminy Turek

Dzisiaj, tj. 22 czerwca rozpoczęły się Dni Turku i Gminy Turek. W tym roku pogoda dopisała, a turkowianie bawili się znakomicie. Podczas sobotniej zabawy na scenie wystąpili zespoły De Mono, Łąki Łan oraz DJ Casper Levy.

Z okazji Dni Turku i Gminy Turek przygotowano mnóstwo atrakcji. Podczas tych dwóch dni szaleństwa wszyscy przybyli będą mogli odpocząć i świetnie się bawić. Dzisiaj odbywały się między innymi wielka akcja poboru krwi z klubem SHDK RP „Górnik”, rajd rowerowy, Turniej Dzikich Drużyn oraz Turniej Tenisa Ziemnego.

Nie obyło się również bez dawki dobrej muzyki. Już w pierwszy dzień gospodarze stanęli na wysokości zadania i na scenie pojawił się znany wszystkim zespół De Mono prezentując swoje najbardziej znane utwory oraz te, z najnowszej płyty.

Na scenie pojawił się Casper Levy- miłośnik muzyki, który tworzy i gra dla miłośników muzyki. Polski DJ i producent muzyczny którego utwory oscylują w gatunkach muzyki rave, takich jak: electro house, drum & bass, techno, a także dubstep.

Turkowianie licznie przybyli na Dni Turku i Gminy Turek, by zobaczyć zespół Łąki Łan grający połączenie muzyki elektronicznej, rocka oraz funku. Grupa słynie z niesamowicie energetycznych koncertów. Brzmienia są niepowtarzalne, a muzyka cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada i wymagają one od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.
Trwają Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji ...
Oddali krew podczas Dni Turku i Gminy Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.