Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nauka i pasja. Drzwi Otwarte w turkowskim Liceum Ogólnokształcącym

I LO Turek

Gdzie można zdobyć ogromny zasób wiedzy poparty doświadczeniem i ogromem wsparcia? Oczywiście w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Placówka nie bez przyczyny otrzymała kolejny już raz Srebrną Tarczę.

O atutach szkoły można było przekonać się podczas Drzwi Otwartych, które miały miejsce poniedziałek, 27 maja. Już od samego rana grupy młodych ludzi odwiedzały placówkę zapoznając się z ofertą edukacyjną. Każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie.

Stoiska z laboratorium chemicznym, matematycznym czy informatycznym, ciekawostki geograficzne oraz humanistyczna wiedza to tylko niektóre z przewidzianych na ten dzień atrakcji. Nie zabrakło również niespodzianek językowych oraz konkursów czy zabaw na świeżym powietrzu.

Chętni mieli okazję dowiedzieć się jak powstają przysmaki oraz posłuchać występu wyjątkowej orkiestry tworzonej przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Niespodzianek było wiele, a potencjalni kandydaci już niebawem mogą być częścią społeczności tworzącej niezwykłe rzeczy.
Uczniowie „Ogólniaka” z chęcią pomagają, bowiem podczas Drzwi Otwartych zorganizowana został zbiórka pieniędzy dla Katarzyny Wasińskiej.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Najlepsze rozświetlacze 2024. Oto TOP 10 wśród roz...
Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo w Mochach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.