Niebanalne i wyjątkowe, czyli dekoracje balonowe

Pan Balon Turek

Na polskim rynku dekoracji pojawiła się zupełnie nowa jakość. Pan Balon oferuje wyjątkową oprawę imprez - oczywiście z wykorzystaniem balonów. Firma ma w swoim portfolio nie tylko bogatą ofertę dekoracji, ale też kompleksową obsługę wydarzeń.

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o oryginalnych nadrukach na balonach, balonowych bukietach, girlandach i bramach to Pan Balon jest właściwym miejscem. Organizatorzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem towarzyszą swoim klientom w najważniejszych momentach.

Pan Balon posiada w swojej ofercie usługi przystrojenia sali, zorganizowania oprawy balonowej pod tematyczne wydarzenia, wykonywanie na zlecenie balonów ze specjalnymi nadrukami, organizację pokazów konfetti i serpentyn oraz wypuszczanie jednocześnie setek balonów z siatki. Można również zakupić wybrane ozdoby albo zamówić dekoracje, które zostaną wykonane z polskich i belgijskich balonów, m.in. marki Belbal. Pomysłowość i rzetelność to cechy, które charakteryzują aranżacje przygotowywane przez firmę Pan Balon. Ograniczeniem w tym przypadku jest jedynie wyobraźnia klientów.

Balonowe dekoracje zapewnią niezwykła oprawę wydarzeń, będą wspaniałym prezentem - niespodzianką i z pewnością pozwolą wyróżnić się oryginalnymi wykonaniami.

Pan Balon
Ul. 650-lecia
62-700 Turek

Szczegóły na stronie internetowej www.turek.panbalon.pl

Przykona: Gigantyczna farma wiatrowa gotowa do tes...
Wideo: Uwaga! - O znęcaniu się nad zwierzętami w u...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.