Niedługo mija termin składania wniosków mieszkaniowych

Miasto Turek

Przypominamy, że 18 września 2023 r. mija termin na złożenie wniosku o przydział i zamianę lokalu z mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Turek. Wnioski do 18 września muszą zaktualizować także wszystkie osoby, które zostały zakwalifikowane na listę: uprawnionych do przydziału lokalu mieszkalnego, uprawnionych do najmu socjalnego lokalu lub uprawnionych do zamiany lokalu z mieszkaniowego zasobu Gminy na lokal o większej powierzchni.

Wnioski oraz formularze aktualizacji wniosków wydawane i przyjmowane są od 21 sierpnia 2023 r. do 18 września 2023 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku, ul. Kaliska 59 w godzinach pracy Urzędu.
Wniosek i formularz aktualizacji wniosku wraz z załącznikami jest również dostępny na stronie www.bip.miastoturek.pl. w zakładce Wnioski / Nieruchomości / Lokale komunalne.

Niezłożenie we wskazanym terminie formularza aktualizacji wniosku przez osoby, które już są na listach, będzie skutkować utratą uprawnień i skreśleniem z listy osób uprawnionych.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać w Wydziale Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Turku, ul. Szkolna 4 /1 piętro/ lub pod numerem telefonu 63 289 61 31/32/34.

 

„Nad Niemnem” w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku
XVII Biegi "Malanowska Jesień" - zapisy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.