Niepokonany Kamil Gardzielik! To już piętnaste zwycięstwo pięściarza

Kamil Gardzielik

Za nami kolejna walka mieszkańca Dobrej Kamila Gardzielika. Właśnie dzisiaj, tj. 5 sierpnia stanął na ringu mierząc się z Aleksandrem Iwanowem.

Walka między pięściarzami była od samego początku wyrównana, jednak ostatecznie zwyciężył Kamil Gardzielik wygrywając ze swoim przeciwnikiem na punkty. Werdykt był niejednogłośny.

-Myślę że pod koniec minimalnie mogłem być lepszy. Przeanalizuję to, będę pracował. To do tej pory najbardziej wymagający rywal- mówił Kamil Gardzielik chwilę po walce.

Pochodzący z Dobrej Kamil Gardzielik zwyciężył wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki. Również podczas dzisiejszej walki wykazał się nie tylko dobrą techniką, ale również kondycją, która pozwoliła mu zwyciężyć walkę.

Przeciwnikiem mieszkańca Dobrej był Aleksander Iwanow, który ma na swoim koncie kilka ciekawych zwycięstw (choćby z Konstantim Ponomariewem w lutym 2019 roku), ostatnią dotychczas walkę stoczył w maju 2019 roku, przegrywając niejednogłośnie na punkty z Vaghinakiem Tamrazyanem.

fot. KnockOut Promotions
Brudzew: Galewskie Wzgórze powitało pielgrzymów. U...
Święto Policji w Turku z wyróżnieniami i awansami ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - ja w poniedziałek, 08 sierpnia 2022 19:42

A kiedy będzie prawdziwy boks?

A kiedy będzie prawdziwy boks?
Gość - RTS-HKS w niedziela, 07 sierpnia 2022 12:54

Brawo Gardziel!! Wiecej ofensywy.

Brawo Gardziel!! Wiecej ofensywy.
Gość
poniedziałek, 02 października 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.