Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Niespodzianki i atrakcje podczas Drzwi Otwartych w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym

Drzwi Otwarte

Za nami pełen wspaniałej zabawy, nauki oraz doświadczeń dzień w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Turku. Właśnie tam obyły się Drzwi Otwarte podczas których obecni skorzystać mogli z wielu atrakcji i niespodzianek.

Drzwi Otwarte, które odbyły się w czwartek 23 maja były doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą placówki edukacyjnej. Tego dnia oprócz propozycji Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego na chętnych czekali animatorzy z bogatą ofertą.

Osoby biorące udział w wydarzeniu mogły zwiedzić szkołę, wspólnie z opiekunami twórczo realizować się na kreatywnych stoiskach przedmiotowych oraz wziąć udział w warsztatach i zabawach. Nie zabrakło wspólnych zdjęć w fotolustrze i prezentacji prac i osiągnięć uczniów placówki.

Chętni mieli okazję poczęstować się smakołykami oraz skorzystać z dmuchanych placów zabaw.

Organizatorami wydarzenia byli Powiat Turecki, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im.Kornela Makuszyńskiego w Turku oraz Stowarzyszenie Przyjaźń Dzieciom.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Beata Szydło po latach znów we Władysławowie. Była...
Eko-warsztaty w turkowskich podstawówkach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.