Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Niespokojny sobotni wieczór w Turku. Szarpanina na Składkowskiego

Policja

W sobotni (11 listopada) wieczór do turkowskiego szpitala trafił 41-letni obywatel Gruzji, który doznał obrażeń podczas szarpaniny. Wydarzenia miały miejsce w jednym ze sklepów przy ul. Składkowskiego w Turku.

Komenda Powiatowa Policji w Turku otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godz. 20.00. Na miejsce skierowano cztery patrole policji. Jak informuje oficer prasowy turkowskiej komendy, Dorota Grzelka, do sklepu wszedł 36-letni mężczyzna, gdy spotkał obywatela Gruzji zaczęli rozmawiać, a po chwili wywiązała się szarpanina. Doszło do uszkodzenia ekspozycji sklepu, na szczęście pracownicy nic się nie stało.

Jak się okazało 36-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal dwa promile. Został zatrzymany do wytrzeźwienia w Komendzie Powiatowej Policji w Turku. Gruzin po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego natomiast trafił do szpitala w Turku z ogólnymi potłuczeniami i po badaniach wrócił do domu.

Tuliszków: Uroczyste obchody Narodowego Święta Nie...
Malanów: Uroczysta rocznica odzyskania wolności

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.