Niewyjaśnione zdarzenie na Kolskiej. Nietrzeźwa rowerzystka przewieziona do szpitala

Policja

Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze policji udzielali pomocy poszkodowanej w wyniku niewyjaśnionego wypadku. Jak się okazało kobieta była nietrzeźwa.

Zdarzenie miało miejsce w dniu wczorajszym tj. 16 lipca na ulicy Kolska Szosa. Około godziny 16.00 z nieznanych przyczyn kobieta jadąc na rowerze przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski przedmiotem postępowania będzie to, czy kobieta sama doprowadziła do upadku, czy też ktoś przyczynił się do tego zdarzenia.

Funkcjonariusze poddali kobietę badaniu na trzeźwość. Jak się okazało miała ona 0,42 mg/dm3 alkoholu w organizmie.
W wyniku wypadku uczestniczka zdarzenia przewieziona została do turkowskiego szpitala.
Premiowanie źrebiąt czas start! Zapraszamy!
Umowy dotyczące konkursu „Pięknieje Wielkopolska W...
 

Komentarze 1

Gość - ***** *** w sobota, 17 lipiec 2021 09:53

Cytując klasyka ''wódka jest dla mądrych ludzi ,barany piją wodę z koryta". Babsko nie grzeszące rozumem a może i urodą powinni ukarać konkretnie.

Cytując klasyka ''wódka jest dla mądrych ludzi ,barany piją wodę z koryta". Babsko nie grzeszące rozumem a może i urodą powinni ukarać konkretnie.
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.