Noworoczni kierowcy na podwójnym gazie. Rekordzista miał prawie 4 promile

Obraz1

Z początkiem stycznia zatrzymano trzy osoby prowadzące pojazdy pod wpływem alkoholu. Jak się okazuje brawurowe wyczyny mogą doprowadzić do tragedii. Bardzo często postawę obywatelską wykazują natomiast mieszkańcy powiatu tureckiego.

1 stycznia około godziny 9.45 na ulicy Górniczej w Turku mężczyzna z gminy Brudzew kierował samochodem osobowym marki Peugeot pod wpływem alkoholu. Zatrzymany został on przez funkcjonariuszy policji z wydziału ruchu drogowego. Po badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że ma niecały promil. Jak poinformował zatrzymany 18- latek zdał on właśnie egzamin na prawo jazdy, a dokumentu jeszcze nie zdążył odebrać.

Postawą obywatelską wykazali się mieszkańcy Tuliszkowa. Właśnie tam, na ulicy Poznańskiej 1 stycznia około godziny 14.15 zatrzymali oni mężczyznę, który nie potrafił zachować prostolinijnego toru jazdy. Zabrano mu kluczyki i wezwano policję. Jak się okazało kierowca miał ponad 2,4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd który prowadzi został zholowany..

2 stycznia około godziny 19.00 funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Chrząblice (gmina Brudzew) mężczyzna prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu 52-latka i poddaniu go badaniu okazało się, że ma 1,76 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli aż 3,7 promila.
Czy w szpitalu zabraknie prądu? SP ZOZ Turek przed...
Tymon pierwszym mieszkańcem Powiatu Tureckiego w 2...

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Józek Dżugaszwili w poniedziałek, 03 stycznia 2022 20:29

Powołać grupę specjalną i rozstrzeliwać powyżej 1,5 promila...
Powyżej 3 promili wieszać na strunie od fortepianu.

Powołać grupę specjalną i rozstrzeliwać powyżej 1,5 promila... Powyżej 3 promili wieszać na strunie od fortepianu.
Gość - antypisior w wtorek, 04 stycznia 2022 09:37

Brakłoby celebrytów występujących w reżimowej TVPiS kurskiego

Brakłoby celebrytów występujących w reżimowej TVPiS kurskiego;)
Gość - ojoj w środa, 05 stycznia 2022 13:32

Na razie ci celebryci występują na imprezie Polstatu (patrz: Sylwester Polsatu i liderkę Bajmu).

Na razie ci celebryci występują na imprezie Polstatu (patrz: Sylwester Polsatu i liderkę Bajmu).
Gość - antypisior w środa, 05 stycznia 2022 22:48

Nie wiem kto występuje na ''Polstacie'' ale wiem ,gdzie np.pojawia się Ewa Farna (Jaka to melodia). Tomasz Stockinger gwiazda ''Klanu " to tez chyba TVPiS.

Nie wiem kto występuje na ''Polstacie'' ale wiem ,gdzie np.pojawia się Ewa Farna (Jaka to melodia). Tomasz Stockinger gwiazda ''Klanu " to tez chyba TVPiS.
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.