Nowy sprzęt do karate i kickboxingu

Nowy sprzęt  do karate i kickboxingu

Z nowym rokiem zawodnicy trenujący w Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Karate Kyokushin i Kickboxingu ( kadra) otrzymali nowy sprzęt do karate i kickboxingu.

Sprzęt sportowy do sportów walki został zakupiony ze składek członkowskich wszystkich trenujących w 2019 roku zgodnie z decyzją Zarządu Klubu. Niebawem kolejna dostawa specjalnych kasków i worków bokserskich. Zarząd Klubu planuje też udział swoich trenerów w zgrupowaniach (z legendarnymi karatekami w świecie), w celu pozyskania najnowszych metod szkoleniowych. Odbędą się również międzynarodowe seminaria w europejskim centrum sportów walki ( jedyny taki ośrodek w Europie) i obóz sportowo rekreacyjny w Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim dla naszych klubowiczów. Ponadto będziemy uczestniczyć w szeregu turniejach sportowych w kraju i zagranicą w których będą startować zawodnicy z klubu Ci stawiający swoje pierwsze kroki i Ci doświadczeni kadrowicze –wszystkie plany zależą od możliwości klubu i pozyskanych środków finansowych. Klub zbliża się do obchodów 40- lecia swojej działalności w Turku i Powiecie sekcji karate kyokushin.
Dobra: Mieszkańcy gminy hojnie wsparli Wielką Orki...
Tuliszków: Poprawska i Tomaszewska z pierwszym mie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 12 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.