O ekologii z filmową wyobraźnią

Konkurs Powiat Turecki

Wyjątkową kreatywnością, filmową wyobraźnią i dużą wiedzą z zakresu ekologii mogą pochwalić się uczestnicy „Powiatowego Konkursu Międzyszkolnego na krótki film promujący dbanie o czyste powietrze i otaczające nas środowisko, a także ukazujący piękno przyrody powiatu tureckiego”. W poniedziałek 11 stycznia Starosta Turecki Dariusz Kałużny gościł w swoim gabinecie laureatów tego konkursu wraz z rodzicami.

Pierwsze miejsce w konkursie na najciekawszy spot o tematyce ekologicznej zajął Jan Sobczak - uczeń Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie, drugie miejsce - Mateusz Połomski ze Szkoły Podstawowej w Słodkowie, z kolei na trzecim miejsce uplasowała się Natalia Pietrzak ze Szkoła Podstawowa w Cisewie.

Starosta pogratulował zwycięzcom i wręczył młodym filmowcom nagrody – hulajnogi, czyli ekologiczne pojazdy oraz zestawy gadżetów.

Organizatorem inicjatywy był Wydział Geodezji i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Turku.
18 stycznia wraca nauka stacjonarna. Na początek d...
Stanisław Lament: Był sobie człowiek i urząd

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.