Obóz sportowy Muay Thai w Thailandii

Obóz

W dniach 6-21 Stycznia 2024 Trener Klubu Sportowego POWER Cross Fight Gym Marcin Kolański uczestniczył w obozie sportowym Muay Thai organizowanym w Thailandii w znanym na całym świecie Klubie Bangtao Muay Thai & MMA.

Obóz był organizowany przez braci Piotra i Pawła Pająków. Paweł jest zawodnikiem Muay Thai, związany zawodowo z organizacją WBC której jest mistrzem w Tajskim Boksie. Piotrek jest znanym influencerem prowadzącym kanał na you tubie Podróże Wojownika. Obaj bracia na stałe mieszkają w Thailandii i są aktywnymi zawodnikami Muay Thai, chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na organizowanych przez siebie obozach Muay Thai.

W obozie brało udział 40 najlepszych fighterów z całej Polski, a wraz z nimi reprezentacja naszego klubu na czele z Trenerem Marcinem Kolańskim. W obozie uczestniczył również zawodnik klubu Bartosz Jarek, który aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski Muay Thai PZMT IFMA 2024, które odbędą się już 17 lutego w Łowiczu. Było to dla nas ogromne doświadczenie, mieliśmy możliwość przez 2 tygodnie trenować w stolicy Muay Thai jaką jest Thailandia z najlepszymi tajskimi zawodnikami i trenerami. Do Klubu Bangtao Muay Thai & MMA przyjeżdżają szkolić się najlepsi zawodnicy z całego świata. Podczas naszego obozu odbywało się seminarium z legendą, mistrzem UFC Geogrem St-Pierre, jak również z zawodnikami i mistrzami KSW - Sebastianem Przybyszem i Bartoszem Leśko. Udział w obozie był dla każdego z nas przygodą i ogromnym doświadczeniem. Zobaczyliśmy jak trenują najlepsi zawodnicy na świecie, a teraz tą całą wiedzę przenosimy bezpośrednio z Thailandii do naszego Klubu w Kowalach Pańskich.

W Klubie Sportowym POWER Cross Fight Gym w Kowalach Pańskich trener Marcin Kolański prowadzi zajęcia z Kickboxing i Muay Thai. Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Trenować u nas może każdy z myślą o sobie i poprawie własnej kondycji, ale również umożliwiamy start w zawodach. Zajęcia w Klubie Sportowym POWER Cross Fight Gym prowadzone są w nowoczesnej sali treningowej wyposażonej w ring i najwyższej jakości sprzęt do Kickboxingu i Muay Thai. Trenować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, rekreacyjnie i profesjonalnie. Klub jest zrzeszony w dwóch związkach: Polskim Związku Kickboxingu i Polskim Związku Muay Thai. Aktywnie uczestniczy w zawodach, posiada szeroką kadrę zawodników i trenerów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku i instagramie gdzie znajduje się wiele relacji z zajęć i aktualny grafik. Zapraszamy do zapisów na zajęcia za pośrednictwem formularza https://power-gym.sportbm.com/register-forms/

Radni gminy Turek chcą więcej czasu na wymianę sta...
PGKiM przegrywa w sądzie ze wspólnotami mieszkanio...
 

Komentarze 1

Gość - Ori. w poniedziałek, 05 lutego 2024 18:13

👍 Super.

👍 Super.
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.