Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ogólnopolskie seminarium Oyama PFK

Oyama Karate

W dniach 7-8 stycznia 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata z udziałem blisko 180 osób, w tym: szefów ośrodków, kierowników wyszkolenia technicznego, sędziów, kandydatów do udziału w egzaminie mistrzowskim Kraków 2023, posiadaczy stopni mistrzowskich, brązowych pasów oraz uczestników aktualnego Kursu Instruktora Sportu OYAMA PFK.

Treningi prowadzili czołowi trenerzy naszego Związku: Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan (Kraków), Sensei Paweł Pajdak 6 dan (Sosnowiec) i Shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok). Gospodarzem Seminarium był Turkowski Klub Karate na czele z Shihan Włodzimierzem Rygiertem 5 dan.

W czasie Seminarium, Hanshi Dyduch uczył mistrzowskiego kata SHOTEI i związanych z nim aplikacji. Pozostali trenerzy prowadzili zajęcia w zakresie doskonalenia form z Kobudo (Bo i Tonfa) oraz Kata bez broni: Shihan Pierzchała- SEIENCHIN, TAIZAN i KUMITE NO KATA 1-3, Shihan Pajdak- KANKU DAI, SOKI oraz klasycznego KIHON, a Shihan Choiński- KORYU GOJUSHIHO. Oprócz tego, Hanshi Jan Dyduch przeprowadził wykład i warsztaty dla uczestników kursu Instruktora Sportu OYAMA PFK, a Shihan Paweł Pajdak szkolenie sędziów w zakresie oceny i punktowania Kata.

W piątek poprzedzający Seminarium, odbyła się ogólnopolska narada z udziałem blisko 40 szefów ośrodków OYAMA PFK, w trakcie której omówiono najważniejsze zagadnienia, dotyczące działalności organizacyjnej, sportowo-szkoleniowej i informacyjnej Związku.

HANSHI JAN DYDUCH SKŁADA GORĄCE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SEMINARIUM ZA LICZNE PRZYBYCIE I OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ
OSU!

WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI KIERUJE DO SHIHAN ANDRZEJA PIERZCHAŁY, SHIHAN PAWŁA PAJDAKA I SHIHAN WITOLDA CHOIŃSKIEGO ZA PROFESJONALNE SZKOLENIE ORAZ DO SHIHAN WŁODZIMIERZA RYGIERTA ZA WZOROWE- LOGISTYCZNE PRZYGOTOWANIE MITYNGU
OSU!

Marian Mirosław Marczewski: O rencie wdowiej
Dzielą się tym, co najcenniejsze. Ogólnopolskie sp...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.