Ogólnopolskie zgrupowanie w Legionowie

Striker

6 lutego reprezentacja juniorów sekcji Kickboxingu w składzie: Kacper Siwiński, Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc, Szymon Kałużny oraz Michał Czekała brała udział w ogólnopolskim zgrupowaniu K-1 w Legionowie.

Organizatorem był klub sportowy Tajfun, zgrupowanie pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.
Sezon 2020/21 jest bardzo szczególny. Początek poprzedniego roku w okresie pandemii uniemożliwił starty w turniejach rangi krajowej. Doprowadziło to do sytuacji paradoksalnej gdzie w jednym sezonie będą miały miejsce podwójne Mistrzostwa Polski w każdej z formuł walki. Nasi zawodnicy w Mistrzostwach Polski zdobyli już 5 medali i to nie koniec! W marcu rozpocznie się właściwy okres startowy i tam kolejne sprawdziany Naszej reprezentacji.

Trzymajcie za Naszych zaciśnięte pięści. Z zawodnikami przebywał trener, Kamil Więcławek.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car oraz radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu.
OBWIESZCZENIE STAROSTY TURECKIEGO
81. rocznica masowych deportacji Polaków na Sybir

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 02 marzec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.