Oświadczenie dotyczące bieżącej działalności firmy Profim Sp. z o.o.

profim_2

W związku z aktualną sytuacją międzynarodową, Kierownictwo Zakładu Profim w Turku informuje, że praca na wydziałach produkcyjnych firmy prowadzona jest bez zmian. Pojawiające się sporadycznie ograniczenia liczby realizowanych zamówień wynikają wyłącznie z występujących obecnie ogólnych opóźnień w globalnym łańcuchu dostaw. Kierownictwo zakładu dokłada jednak wszelkich starań, aby na bieżąco dywersyfikować źródła komponentów oraz dostosowywać funkcjonowanie linii produkcyjnych do zmieniających się warunków na rynku.

Jednocześnie, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 w Polsce i na świecie, w firmie wdrożone zostały procedury oraz środki prewencyjne mające na celu ochronę zdrowia i życia pracowników, Klientów oraz Kontrahentów. Profim jako świadomy pracodawca, przestrzegający zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, na bieżąco monitoruje zalecenia służb sanitarnych oraz władz państwowych. Wśród podjętych kroków zaradczych jest m.in. umieszczenie na terenie firmy stanowisk do dezynfekcji rąk wraz z instrukcjami, pracownicy otrzymują informacje dotyczące aktualnych procedur zgłaszania alarmujących objawów oraz zachowania środków ostrożności w codziennym kontakcie ze współpracownikami oraz osobami postronnymi.

Dodatkowo, w obszarze biznesowym, podjęto decyzję o ograniczeniu delegacji oraz wyjazdów zagranicznych, usług serwisowych oraz innych sytuacji, które mogłyby stwarzać bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia osób zatrudnionych w Profim.

Kierownictwo zakładu oraz Grupy Flokk podejmuje wszelkie wysiłki, aby na tyle ile jest to możliwe, zminimalizować negatywny wpływ obecnej sytuacji na bieżącą działalność. Decyzje o wdrażaniu kolejnych środków ochrony i prewencji są przekazywane bezpośrednio pracownikom, Klientom oraz Kontrahentom firmy.

Kierownictwo Profim sp. z o.o.

PGKiM apeluje o ograniczenie wizyt
Kościół reaguje. Bierzmowania i pielgrzymki odwoła...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 02 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.