Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Centralnego OYAMA PFK i PF Kyokushin Karate w Kumite

karate

W sobotę 16 marca 2024 r., w hali MOSiR w Kole odbyły się Otwarte Mistrzostw Makroregionu Centralnego OYAMA Polskiej Federacji Karate i Polskiej Federacji Kyokushin Karate w Kumite. Ich organizatorem był Kolski Klub Sportów, a współorganizatorem MOSiR w Kole.

W Mistrzostwach wystartowało 195 zawodników z 23 klubów karate kontaktowego, w tym: 11 z OYAMA PFK, 7 z PF Kyokushin Karate, 3 z Kyokushin-Kan, 1 z IKO Matsushima i 1 z SO-Kyokushin. Sędzią Głównym zawodów był ShihanWłodzimierz Rygiert 5 dan (Turek), a Sędzią Technicznym Shihan Artur Wilento 5 dan (Toruń).

Turkowski Klub Karate reprezentowało 9 zawodników: Julia Duszyńska, Anna Wojtasik, Alan Klauze, Krzysztof Grzegorek, Nikodem Wajda, Jakub Lewicz, Marcin Krogulec, Filip Otto oraz Szymon Kaczorowski. Z Zawodnikami przebywali instruktorzy Paweł Wasiak i Hubert Chwiałkowski.

Wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych:

I miejsca: Julia Duszyńska, Alan Klauze, Nikodem Wajda
III miejsca: Krzysztof Grzegorek i Jakub Lewicz

Oświadczenie Burmistrza Turku ws. ogrodów działkow...
Montaż okien PCV, drewnianych i aluminiowych: różn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.