Padł kolejny rekord zakażeń wirusem Sars-CoV-2. Nie żyje mieszkanka powiatu tureckiego

koronawirus

Padł kolejny niechlubny rekord w liczbie zakażeń koronawirusem. W całym kraju odnotowano ponad 12 tysięcy zachorowań. Niestety Ministerstwo Zdrowia przekazało też informację o śmierci zmarło 31 osób z powodu COVID-10, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 137 osób. Wśród nich jest też kobieta z powiatu tureckiego.

Dzisiejszy raport przekazany przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki informuje o 1523 z województwa, u których testy potwierdziły zakażenie wirusem Sars-CoV-2. Wśród nich są trzy osoby z powiatu tureckiego. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.

Niestety przekazano też dane dotyczące kolejnych zgonów wśród chorych na COVID-19. W wielospecjalistycznym szpitalu miejskim przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu zmarła 81-letnia mieszkanka powiatu tureckiego.
Piraci drogowi z mandatami i bez prawa jazdy
Kawęczyn: Osoba z koronawirusem na mszy świętej w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 04 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.