„Pajęczynka” zaprasza! Nauka, zabawa i rozwój z myślą o dzieciach

img_20180216_102127048

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca przygotowanego z myślą o rozwoju dzieci w wieku
od 3 – 10 lat. Nowo powstała Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „Pajęczynka” mieści się we Władysławowie – Mariantów.

Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „Pajęczynka” to miejsce stworzone z sercem, z radością i pasją do pracy z dziećmi. To miejsce, w którym dzieci spędzając czas będą uczyć się- bawiąc, rozwijać się – tworząc, integrować się – działając.

To dla Was kochane Dzieci i kochani Rodzice, powstała sala wyposażona w niezbędne dla rozwoju nowoczesne sprzęty multimedialne takie, jak interaktywny Magiczny Dywan, tablica interaktywna, gry, plansze, tablice czy pomoce dydaktyczne.

„Pajęczynka” posiada szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, ogólnorozwojowych i ruchowych. Zajęcia przygotowane są zawsze w oparciu o założone cele edukacyjne i realizowane w zależności od wieku, zainteresowań i potrzeb dziecka. Organizowane spotkania przewidują małą liczbę osób w grupie co wpływa na indywidualne podejście do każdego dziecka.

W Akademii odbywają się zajęcia twórczego rozwoju, zajęcia umuzykalniające, rytmiczne a także ogólnorozwojowe.

W „Pajęczynce” organizuje się spotkani dla dzieci z trudnościami w nauce zarówno z edukacji polonistycznej, jak i matematycznej.

Zajęcia prowadzone są przez osobę posiadającą wykształcenie pedagogiczne oraz inne wymagane kierunki kształcenia, kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a także szeroki wachlarz różnorodnych form dokształcania.

Więcej informacji dotyczących zapisów i oferty znajdziecie Państwo na stronie www.akademia-pajeczynka.pl

 

Zapraszamy!

Władysławów: ''Łączymy Pokolenia"- czyli koncert d...
Zapraszamy na Wiosenną Noc Rabatów do Karuzeli!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
poniedziałek, 20 sierpień 2018

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.