Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Paula Biskup ze złotym przyciskiem w Mam Talent!

Mam Talent Paula Biskup

Paula Biskup to 16-letnia wokalistka, która debiutowała na rynku fonograficznym już kilka lat temu. W maju ukazał się jej pierwszy autorski singiel "To tylko ja". Dziś Paula prezentuje swój kolejny własny utwór "Gorszy stan".

Kilka miesięcy temu wzięła udział w castingu do 14 edycji programu Mam Talent i to właśnie tam po raz pierwszy pokazała ten utwór publiczności. Śpiewając przy akompaniamencie gitary zachwyciła jurorów programu oraz prowadzącego Marcina Prokopa, który użył Złotego Przycisku dając artystce bezpośredni awans do półfinału telewizyjnego show. Po emisji odcinka programu z udziałem Pauli ukazuje się studyjna wersja piosenki "Gorszy stan" w postaci singla, którego produkcja była współfinasowana przez Samorząd Miasta Turku.

Nowa piosenka Pauli to mieszanka rockowych i popowych brzmień. Nostalgiczny, głęboki i bardzo osobisty tekst artystki został znakomicie dopełniony przez muzykę. Żywe instrumenty (gitary, bas i perkusję) nagrał Konrad Wojda - zawodowy muzyk z zespołu Farben Lehre nadając rockowego charakteru piosence, a za produkcję i ostateczny aranż odpowiada MAVOOI - polski producent z Madery. Mieszanka tych dwóch osobowości muzycznych oraz delikatności samej kompozycji autorki i jej głosu, tworzy nową jakość na polskiej scenie muzycznej. Młoda wokalistka ma nadzieję, że utwór spodoba się słuchaczom równie mocno jak jurorom i prowadzącemu programu Mam Talent.

Zapraszamy do wysłuchania piosenki o której powyżej można przeczytać. Występ Pauli w programie Mam Talent możemy natomiast zobaczyc TUTAJ

 

 

Link do strony z występem w Mam Talent:

Pomarańczowy zawrót głowy, czyli Festiwal Dyni w Ż...
Władysławów: Charytatywne sportowe emocje dla Jasi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.