Pierwsze stypendium MUTE dla najlepszego mechatronika

ZST Turek

Marcin Buda – uczeń klasy czwartej technikum – stał się posiadaczem pierwszego stypendium ufundowanego przez firmę MUTE.

Dyrektor i współudziałowiec firmy produkcyjnej z Galewa – Pan Jakub Kiciński wręczył w dniu 31 października czek na 2500 zł uczniowi, który uzyskał w klasie trzeciej średnią ocen ponad 5.0, oraz pogratulował sukcesu zarówno Marcinowi, jak i obecnemu na wręczeniu nagrody Tacie Marcina. Stypendium to jest efektem już drugiej umowy, jaką w roku szkolnym 2023/24 zawarła z lokalnymi pracodawcami dyrektor ZST – Pani Aneta Kurzawa. Jak powiedział Pan Jakub Kiciński, jest całkiem możliwe, że co roku wysokość stypendium będzie waloryzowana „o inflację". Nagroda finansowa, która stanowi doskonałą motywację do nauki, z pewnością zachęci kolejnych mechatroników do podnoszenia swoich kompetencji i do odbycia praktyk zawodowych w lokalnej firmie z dużą perspektywą rozwoju.
 
Tuliszków: XIX Rawicki Turniej Judo
Bezpłatna mammografia w SP ZOZ w Turku - zapraszam...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.