Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Pierwszy autorski singiel od Pauli Biskup!

Paula Biskup

„To tylko ja” to tytuł pierwszego autorskiego singla Pauli Biskup. 15-letnia artystka sama napisała tekst oraz skomponowała muzykę do piosenki.

Utwór powstawał początkowo w pokoju Pauli, w towarzystwie jedynie jej gitary. Zainspirowana trudnościami, z jakimi spotkała się starając nawiązać nowe znajomości, jednocześnie dbając o istniejące, zdecydowała się przelać swoje zmartwienia na papier, tak jak robi to zazwyczaj. W utworze mówi o tym, że łatwiej byłoby żyć w samotności, niż zmagać się ze stresem, jaki wywołują inni ludzie. Fakt, że Paula szczerze opowiada o swoich uczuciach i daje ponieść się emocjom w swoich utworach sprawia, że są one bardzo autentyczne i można by nawet rzec, że ludzkie.

Gdy Paula zdecydowała się podzielić swoją twórczością ze światem, jej utwór odbył podróż aż na Maderę, gdzie nabrał życia z pomocą topowego producenta o pseudonimie MAVOOI. Doskonale porozumiał się z artystką zamieniając jej konkretne wskazówki na dźwięki, dodając również od siebie znaczące dla utworu elementy. Współpracując udało im się sprawić, że muzyka w piosence ma w sobie równie dużo emocji, co tekst.

Jest to pierwszy raz, gdy Paula włożyła tak dużą część siebie w swoją pracę i można powiedzieć, że jej twórczość dojrzewa razem z nią. Muzyka pomaga Pauli wyrażać swoje zdanie, przekazywać emocje i radzić sobie z problemami i jest dla niej czymś więcej, niż tylko hobby. Wydając swój singiel, artystka oddaje nam część siebie i liczy, że każdy z nas przyjmie ją z otwartymi rękami, a może nawet się z nią utożsami.


Międzynarodowy Dzień Spedytora w ZSR CKP w Kaczkac...
Gm.Turek: Zapraszamy na uroczystość 100-lecia Szko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.