Pierwszy dzwonek dla uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku

Rozpoczęcie Szkoła Muzyczna

W poniedziałkowe popołudnie rok szkolny 2018/2019 rozpoczęli także uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Turku.

Zebranych powitała dyrektor szkoły Marta Janicka, która po kilku wstępu zaprosiła wszystkich do wysłuchania krótkiego koncertu uczniów. Przed rodzicami oraz kolegami zaprezentowali się młodzi muzycy z klasy skrzypiec, wiolonczeli i saksofonu, dając pokaz swoich instrumentalnych umiejętności. Po części artystycznej nadszedł czas na sprawozdanie złożone przez ustępującego przewodniczącego rady rodziców – Marka Zielińskiego i wybór nowych członków rady.

Później uczniowie – szczególnie ci, którzy rozpoczynają naukę w pierwszej klasie – mieli czas na rozmowy z nauczycielami , którzy staną się ich przewodnikami po muzycznym świecie.
 
Przyłącz się do akcji „100 litrów krwi na 100 leci...
Brudzew: Uroczyste oddanie nowych pomieszczeń prze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 17 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.