Pierwszy w tym roku egzamin na stopnie szkoleniowe kyu

egzamin karate

W dniu 19 czerwca w hali Sportowo Widowiskowej w Turku odbył się pierwszy w tym roku egzamin na stopnie szkoleniowe kyu.

W egzaminie uczestniczyło 91 karateka trenujących w sekcjach kyokushin karate. Test egzaminacyjny został przeprowadzony zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Karate w Tokio. Najmłodszy zdający miał 5 lat ,a najstarszy +60 co podniosło rangę tego wydarzenia i udowadniało ,że w tym sporcie nie ma żadnych barier wiekowych. Podczas egzaminu uczestnicy wykazali się testem sprawnościowym, technicznym i zaliczyli walki kontaktowe w zależności od wieku i umiejętności z osobami nie uczestniczącymi w egzaminie. Komisję egzaminacyjną z ramienia Okręgowego Związku Karate Stanowili posiadacze czarnych pasów Daniel Pakuła 3 dan, Waldemar Mila 1 dan, Robert Łajdecki 1 dan, Tomasz Stankiewicz 1 dan i Przewodniczący Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Dla wszystkich zdających szacunek ,że pomimo przeciwności związanych z koronawirusem dali radę w tym trudnym okresie dla nas wszystkich.
Bitwa o wozy, czyli MSWiA sfinansuje zakup 16 samo...
Legalni bukmacherzy - 3 porady, które pomogą wybra...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - kamikadze w czwartek, 02 lipiec 2020 16:06

czy to prawda, że wyrzucona tzw słynne siostry ? co nosiły się wyżej niż miały ?

czy to prawda, że wyrzucona tzw słynne siostry ? co nosiły się wyżej niż miały ?
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.