Piknik z książką w tle

Piknik z książką w tle

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na niezwykły Wakacyjny Piknik Biblioteczny, który odbędzie się już w najbliższy piątek (1 sierpnia)na zielonym placu, przed budynkiem biblioteki. Szalone zabawy z książkami w tle rozpoczną się już o godzinie 10.00.

Budowanie wież z książek, książkowy tor przeszkód a nawet podwórkowa galeria sztuki to zaledwie część atrakcji, które czekają na uczestników Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego. Na dzieci, które zdecydują się wziąć udział w bibliotecznej zabawie czekają szalone konkurencje okraszone dużą dawką dobrego humoru. Oprócz wyzwań intelektualno-sportowych, można będzie pograć w planszówki, wykonać kolorowe zakładki lub po prostu poleżeć na trawie i poczytać ulubioną książkę z lemoniadą w ręku.

Tego dnia prowadzona będzie także akcja „Drugie życie książki”, dzięki której każdy będzie mógł oddać zalegające w domu książki, a w zamian zabrać pozycje, które pozwolą odświeżyć prywatną biblioteczkę.
Wideo: Letnie biuro poselskie posłanki .Nowoczesne...
Kolejny Partner Turkowskiej Karty Dużej Rodziny

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 październik 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.