Wideo: Podziękowania dla wolontariuszy 2020

Podziękowanie dla wolontariuszy

"Nauką i pieniędzmi drudzy Cię wzbogacą, Mądrość musisz sam z siebie własną dobyć pracą.” A. M.

Kochani moi Wolontariusze jak co roku uroczyście dziękujemy grupie aktywnym Wolontariuszom. W tym roku w związku z zagrożeniem COVID 19 chcemy podziękować w inny sposób czyli online co nie znaczy, że nie mamy dla Was małych podziękowań z każdym z Was będę na łączach.

To dziś 24 kwietnia miało być zakończenie roku szkolnego. Kochani kończycie w nietypowy sposób swoją naukę w szkole średniej, mam nadzieję, że niebawem przystąpicie do egzaminu dojrzałości, a za kilka miesięcy wyjedziecie na studia. 13 - stu Super Wolontariuszom zrzeszonych w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, podziękowania przekazuje Burmistrz Miasta Turku - Romuald Antosik i w imieniu Dyrektor MOPS w Turku Małgorzaty Modrzejewskiej, pani V-ce Dyrektor Elżbieta Piąstka.

Zarówno burmistrz jak i v-ce dyrektor podziękowali młodym ludziom za ich wieloletnią pomoc na rzecz mieszkańców miasta. Mowa o organizowanych wspólnie akcjach typu „Szlachetna Paczka”, „Turmaggedon”, licznych akcjach charytatywnych, turniejach sportowych, warto też dodać, że wolontariusze pomagają osobom chorym w turkowskim szpitalu, oraz osobom niepełnosprawnym w ich domach - poprostu są tam gdzie ich potrzebujemy.

Wolontariuszom życzymy połamania piór na maturze, wspaniałych wyników, wiele wytrwałości, uśmiechu, spełnienia wszystkich zamierzeń i planów oraz kontynuowania prac wolontarystycznych na wyższych uczelniach.

 

Dobra: Środki ochrony dla Domu Pomocy Społecznej w...
Zdalne lekcje do 24 maja. Matury na początku czerw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.