Połączyli siły dla klientów. Sieć Euromaster zawitała do Turku

Sieć Euromaster zawitała do Turku

Serwis oponiarski Karola Serafińskiego od teraz funkcjonuje pod szyldem Euromaster. To połączenie gwarantuje profesjonalizm, skuteczność jeszcze szerszy niż dotychczas wachlarz usług dla klientów.

- Nasz serwis, typowo oponiarski, funkcjonuje od 14 lat . Teraz przeszliśmy do sieci Euromaster, gdzie dodatkowo robimy lekką mechanikę - zawieszenie, hamulce, testy akumulatorów, wymieniamy też akumulatory i klimatyzację - wyjaśnia Karol Serafiński.
Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Firma Euromaster to ekspert w dziedzinie mobilności i jednocześnie największa w Europie sieć warsztatów świadczących usługi z zakresu opon i tzw. szybkiej mechaniki. W Polsce sieć rozwija się od 2008 roku na zasadzie franczyzy i obsługuje pojazdy wszystkich typów.

Wprowadzenie marki Euromaster do Turku i połączenie z doświadczeniem serwisu Karola Serafińskiego gwarantuje klientom profesjonalizm wsparty pasją, innowacjami oraz odpowiedzialnością. Udowodniono to we wtorek, 1 października na parkingu Intermarche i Bricomarche podczas bezpłatnego testu geometrii, akumulatora i płynu hamulcowego.

Malanów: Marysia i Franek zapraszają na wesele z l...
Odnowią Skarżyn i Miłaczew dzięki dofinansowaniu z...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Józef w środa, 02 październik 2019 15:05

Super sprawa byłem skorzystałem. Przed zimą warto sprawdzić auto.

Super sprawa byłem skorzystałem. Przed zimą warto sprawdzić auto.
Gość - Karol w środa, 02 październik 2019 12:15

Czy dyktafony montujecie w cenie ?

Czy dyktafony montujecie w cenie ?
Gość - zenek w środa, 02 październik 2019 22:07

Wszystko wedle życzenia

Wszystko wedle życzenia :)
Gość
środa, 05 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.