Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Policjant zaatakowany podczas służby w parku miejskim. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia

KPP Turek

Podczas prowadzenia działań prewencyjnych na terenie Turku przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Turku doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jeden z funkcjonariuszy w wyniku interwencji został zaatakowany.

W piątek, 17 maja funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku prowadzili działania prewencyjne pod kątem bezpieczeństwa i porządku publicznego. Obejmowały one między innymi teren miejskiego parku, gdzie według wcześniejszych zgłoszeń wielokrotnie miało dochodzić do naruszenia porządku.

W trakcie jednej z przeprowadzanych interwencji funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Turku został uderzony w twarz.

W wyniku szybko wdrożonych działań operacyjnych, po kilkunastu godzinach sprawca został zidentyfikowany i zatrzymany przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku oraz policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Sprawcy zdarzenia przedstawione zostały przez Prokuraturę Rejonową w Turku zarzuty z art. 222 Kodeksu Karnego (naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza) oraz 157 Kodeksu Karnego (lekki, średni uszczerbek na zdrowiu), a ponadto zastosowane zostały wobec niego środki zapobiegawcze. Za wskazany czyn sprawcy grozi pozbawienie wolności do lat 5.
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Władysławów: Nie bądź żyła, oddaj krew, czyli kole...
Malanów świętuje! Zabawy nie przerwał nawet deszcz

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.