Wideo: Półmaraton Towarzyski w wyśmienitej atmosferze i pięknym słońcu

Półmaraton Towarzyski

Ponad 80 osób wzięło udział w tegorocznym Półmaratonie Towarzyskim, który odbył się dzisiaj, tj. 9 lutego. Jak zawsze humory dopisały, a oprócz tego sportowców przywitał piękny i ciepły dzień.

Biegacze zebrali się na Placu Wojska Polskiego o godzinie 13.00. Właśnie stamtąd rozpoczęli bieg, by ostatecznie zakończyć go w Porożu (gm.Malanów). Zmęczeni sportowcy po dotarciu do mety otrzymali ciepły posiłek oraz mieli okazję ogrzać się przy ognisku.

To już ósmy maraton, którego inicjatorem jest Zbigniew Zając. Podczas dzisiejszego wydarzenia aktywnie bawili się zarówno dorośli, jak i młodzież. Najstarszy uczestnik biegu miał 73 lata, natomiast najmłodszy 14. Frekwencja jak zawsze dopisała, a wzięli w niej udział nie tylko mieszkańcy Turku, ale również innych gmin powiatu tureckiego, Konina czy Kalisza.Fot.M.JAC
Tuliszków: Grzymiszew w programie „100 obwodnic”
Władysławów: Druhowie ruszyli na boisko

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.