Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Ponad 50 osób z powiatu tureckiego wyruszyło do Poznania pomóc w poszukiwaniach Michała Rosiaka

Poszukiwania Michała Rosiaka

22 cywili oraz 37 strażaków z powiatu tureckiego wyruszyło do Poznania pomóc w poszukiwaniach Michała Rosiaka. Każdy pełen nadziei i wiary w powodzenie inicjatywy. Akcja zorganizowana przez ochotników z Turku zakończy się o zmroku.

Turkowianie do Poznania wyruszyli 26 stycznia chwilę po godzinie 6.00 z parkingu przy sklepie Lidl. Autokarem, wozami strażackimi oraz samochodami prywatnymi chętni wyjechali z terenu całego powiatu tureckiego, by pomóc w poszukiwaniach.

Jak informuje główny organizator akcji Jacek Dryjański są już wyznaczone sektory poszukiwań, są gotowe mapy. Uczestnicy akcji zabrali ze sobą ciepłe ubrania, prowiant oraz niezbędny sprzęt w tym latarki, drony czy kłady. Ochotnicy ściśle współpracują z grupą z Poznania.

Przypominamy, że Michał Rosiak ma około 190 cm wzrostu, lekki zarost ubrany był w czarną polówkę, długą czarną kurtkę firmy New Balance oraz czarne spodnie. Ktokolwiek może mieć jakieś informacje na temat Michała proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

Serdeczne podziękowania organizatorzy kierują w stronę wszystkich prezesów OSP z terenu powiatu tureckiego, strażaków ochotników, władz starostwa, mieszkańców Turkowic, wójta gminy Kawęczyn oraz wszystkich osób zaangażowanych w akcję.

 
Wideo: Trwają poszukiwania Michała Rosiaka. Turkow...
Amerykańskie ciężarówki wojskowe zderzyły się na A...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.