Poruszający i wzruszający koncert dla Niepodległej w Kinie "Tur"

Kino Tur

O tym co to jest niepodległość i jak wartościowa jest wolność przypomniała młodzież podczas wydarzenia, które miało miejsce 11 listopada. Kino „Tur” wypełnione było po brzegi, a owacji nie było końca.

Wyjątkowy spektakl słowno – muzyczny w wykonaniu wychowanków szkół był wyjątkową okazją, by przypomnieć co jest naprawdę ważne. Publiczność była nie tylko zachwycona zdolnościami młodych ludzi. Nikt nie krył wzruszenia oraz poruszenia.

Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku oraz Miejskiego Domu Kultury, która przygotowywała się pod okiem Anety Janiak oraz Sylwii Przybylskiej pracowała długo nad końcowym efektem. Było warto, bowiem to co zobaczyli widzowie na długo pozostanie w pamięci.

Owacjom nie było końca, a publiczność brawa biła na stojąco. Nie obyło się bez „bisu”, a w podziękowaniu za ten wyjątkowy czas burmistrz miasta Turku Romuald Antosik przekazał wykonawcom kosz pełen słodkości.
 
Malanów: Uroczysta rocznica odzyskania wolności
Władysławów: Zjednoczeni we wspólnym celu, czyli 1...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.