Potrzebna pralka dla druhów. Ruszyła internetowa zrzutka

OSP Turek

Każdego dnia druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku pomagają mieszkańcom, ale teraz sami proszą o pomoc w zakupie pralki, dzięki której będą mogli utrzymać w dobrym stanie swoje bojowe mundury.

Ubrania, które podczas akcji są wykorzystywane przez strażaków narażone są na działanie m.in. czynników rakotwórczych czy wirusów. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymywać je w należytej czystości, dezynfekować i impregnować. Niestety, specjalna pralka, której do tej pory używali ochotnicy z OSP Turek zepsuła się, a na zakup nowej druhowie nie mają środków. Jej koszt to pięć tysięcy złotych.

Stąd pomysł na zorganizowanie zbiórki za pośrednictwem platformy internetowej. Na stronie https://zrzutka.pl/nj344h można wpłacić dowolną kwotę i wesprzeć w ten sposób druhów. Akcja potrwa przez 30 dni.
Tuliszków: Mistrzostw Wielkopolski Karate Kyokushi...
Kawęczyn: Szkoła w Kowalach Pańskich ma już swój s...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 25 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.