Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Prawo Marcina dotarło do Turku! Ponad 200 osób na premierze wyjątkowych spotkań autorskich

Marcin Kruszewski

Marcin Kruszewski, twórca kanału Prawo Marcina spotkał się z młodymi mieszkańcami naszego regionu. Rozmawiano o prawach dotyczących przede wszystkich młodzieży i uczniów. Na spotkanie, które miało miejsce w środę, 24 stycznia przybyło ponad 200 osób.

Marcin Kruszewski jest twórcą największego prawniczego kanału w polskim Internecie. Na TikToku obserwuje go ponad 2 miliony osób, a swoją popularność wśród młodzieży zdobył edukując o prawach ucznia.

-Dziękuję, że widzimy się dzisiaj w takim dużym gronie. Trzy dni temu nie wiedziałem nawet, że tu będę, gdzie odbędzie się pierwsze spotkanie w mojej długiej trasie spotkań autorskich i kulminacyjny punkt, czyli premiera odbyła się właśnie w Turku- mówił Pan Marcin dziękując prowadzącemu Patrykowi, który zainicjował spotkanie, staroście tureckiemu, który wsparł wydarzenie i Stowarzyszeniu Przystań.

W treściach zamieszczanych na różnych platformach Marcin Kruszewski promuje znajomość prawa w Polsce. Specjalizuje się w prawie handlowym i cywilnym. Spotkanie w Turku zorganizowano z okazji premiery książki "Prawo Marcina Znaj Swoje Prawa w Szkole”. W środowy wieczór Marcin Kruszewski przekonywał, że we współczesnym świecie nie sprawdza się już powiedzenie, że „dzieci i ryby głosu nie mają”. Zebrani mogli dowiedzieć się czy nauczyciel może skonfiskować telefon, albo postawić jedynkę za rozmowy podczas lekcji.

W roli prowadzącego wystąpił Patryk Jańczak, znany w sieci jako Nieobliczalny Patryk. Partnerem wydarzenia był Powiat Turecki, a współorganizatorem – Stowarzyszenie Przystań.

fot. M.JAC
 
 
Jakub Tylman pasował na czytelników uczniów SP 1
British Festivals w Zespole Szkół Technicznych w T...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - duda w sobota, 03 lutego 2024 11:21

Ja nie wierzę Kałużny jest wszędzie co za kolo

Ja nie wierzę Kałużny jest wszędzie :D co za kolo :D
Gość - Szymon w czwartek, 25 stycznia 2024 14:45

Teraz niech Kałużny z PiS zaprosi Wąsika i Kamińskiego tak bardzo ''skrzywdzonych''.

Teraz niech Kałużny z PiS zaprosi Wąsika i Kamińskiego tak bardzo ''skrzywdzonych''.
Gość - Gosc w czwartek, 25 stycznia 2024 14:07

Niewątpliwym dodatkiem dodającym wartości publikacji był patronat i obecność starosty z tak lubiącej prawo partii

Niewątpliwym dodatkiem dodającym wartości publikacji był patronat i obecność starosty z tak lubiącej prawo partii;)
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.