• PAP Mac top strona1

Profesjonalna firma z rodzinną tradycją- czyli Pasik House Turek oficjalnie otwarty

Pasik House Turek

Profesjonalizm, pasja i wieloletnie doświadczenie. To wszystko sprawia, że nowo otwarty salon Pasik House Turek odniesie sukces. Właściciele od dawna zajmują się stolarką wciąż zdobywając wiedzę obfitującą w nowości. Rodzinna atmosfera oraz profesjonalne doradztwo sprawiają, że to właśnie z usług tej firmy klienci będą zadowoleni.

Był tort, szampan i uśmiechnięci goście. Podczas otwarcia nowego salonu Pasik House Turek nie zabrakło życzeń oraz upominków na szczęście.

Przybyłych na otwarcie przywitali właściciele Joanna oraz Jarosław Pasik oraz przedstawicielka firmy Krispol Małgorzata Biernacik.

-Bardzo się cieszymy, że ten moment wreszcie nadszedł, że rozpoczyna się nowy rozdział naszej historii. Firma P.P.H.U. Jarosław Pasik działa od 5 lat, ale do tej pory funkcjonowaliśmy bardziej w formie dojazdowej. Siedziba firmy była w moim domu rodzinnym w miejscowości Głuchów. Dzięki rodzicom miałem przyjemność prowadzić działalność właśnie tam- mówił Jarosław Pasik.

Coraz częściej klienci chcieli, aby oferta przedsiębiorstwa była kompleksowa. Dlatego małżeństwo postanowiło wykonać krok naprzód. Podjęto współpracę z firmą Krispol i tak oto na ul.Milewskiego 10 powstał nowy salon. Rodzina i przyjaciele dzięki wspólnej pracy stworzyli przyjemną i estetyczną atmosferę. Zieleń, nowy pełen świeżości budynek oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że chce się skorzystać z oferowanych usług.

Podczas uroczystego otwarcia nie brakowało dobrych życzeń dla właścicieli. Przede wszystkim tego, aby praca w nowym miejscu przynosiła nieustającą satysfakcję, ale też - co oczywiste - także oczekiwane zyski dla młodych i ambitnych właścicieli - o tym, mówił chociażby Jan Nowak, wójt gminy Kawęczyn, który był jednym z gości na sobotnim wydarzeniu.

Chwilę później dokonano uroczystego przecięci wstęgi, poczęstowano pysznym tortem oraz szampanem.

Wszystko wskazuje na to, że usługi oferowane przez Pasik House Turek spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Dlaczego? O tym pisaliśmy TUTAJ

PASIK HOUSE
ul. Milewskiego 10, Turek
kom. 693 634 505
www.pasikhouse.krishome.pl
 
Podróżowanie kamperem z dziećmi - jak sprawić, żeb...
Wypadek na Jana Pawła II. Poszkodowane dwie kobiet...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.