Przedszkolaki pracują z tablicą interaktywną

Przedszkole Turek

Przedszkole Samorządowe nr 3 Bajkowe wzbogaciło się o nowy sprzęt edukacyjny. Od października dzieci mają możliwość pracy z tablicą interaktywną.

Przedszkolaki polubiły bardzo nową formę zajęć. Praca z tablicą ma wiele zalet, spośród, których można wymienić: intuicyjność i łatwość obsługi przez dzieci, które podczas manipulowania ikonami z paska zadań same decydują, w jaki sposób wykorzystać możliwości urządzenia. Maluch może pisać, rysować, malować, zaznaczać, podkreślać, na każdym wyświetlonym na ekranie obrazie.

Dzięki temu, przez zabawę dzieci przyswajają wiedzę bez odczucia, że zajęcia są monotonne i nieciekawe. Możliwość pracy z tablicą interaktywną przedszkole zawdzięcza hojności sponsorów, od których pozyskało środki finansowe na zakup nowego edukatora.


Z szatni skradziono pięć telefonów. Złodzieja zatr...
Wykłady pod patronatem WAT w Zespole Szkół Technic...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.