Przedszkolaki „Zamieszkały w Bajce”

Zamieszkaj w bajce

Pieski, kwiatki, czekoladki. O nich i wielu innych ciekawych historiach opowiedziały dzieci podczas konkursu recytatorskiego „Zamieszkaj w Bajce”, który odbył się 6 października w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Doskonale przygotowane maluchy występowały kolejno na scenie, by pokazać publiczności swoje umiejętności. Komisja konkursowa w składzie Sylwia Przybylska oraz Mirka Mielczarek miała niezwykle trudne do wykonania zadanie. Wszystkie dzieci bowiem spisały się znakomicie, a wiersze przez nie prezentowane były z wielką wrażliwością. Mimo, iż niektóre maluchy denerwowały się podczas prezentacji zawsze nagradzane były gromkimi brawami w miłej i rodzinnej atmosferze.

Spośród wszystkich prezentacji nie można było wybrać tej najlepszej. Każde dziecko było wyjątkowe. Właśnie dlatego każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nowe biuro podróży w Galerii nad Jeziorem. TUI zap...
Kawęczyn: Nowa droga w miejscowości Żdżary

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.