Przykona: Drugi etap inwestycji w Radyczynach oddany do użytku

W sobotę, 9 grudnia oficjalnie oddano do użytku liczący ponad 400 metrów odcinek drogi powiatowej Sarbice - Radyczyny. To drugi etap inwestycji, wykonany przy wsparciu rządowych środków.

  1 komentarz
1 komentarz

Przykona: Zakończono budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Laski

W dniu 20 listopada zakończono zadanie pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Laski”.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Przykona: Świąteczny jarmark po raz kolejny niósł pomoc

Świąteczna muzyka, pyszne jedzenie, uśmiechy i ogromne otwarte serca gotowe do niesienia pomocy. Właśnie był trzeci już Charytatywny Jarmark Mikołajkowy, który odbył się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykonie.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Zapraszamy na Charytatywny Jarmark Mikołajkowy

Już niebawem na mieszkańców powiatu tureckiego czeka wyjątkowe wydarzenia. Pełne ciepła, dobra i pozytywnych emocji. Wszystko w dobrej wierze i z duchem magii Świąt Bożego Narodzenia.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Świetlica wiejska w Boleszczynie wypiękniała

Ponad 120 tys. zł kosztowały prace przeprowadzone w świetlicy wiejskiej w Boleszczynie (gm. Przykona). Dzięki temu lokalna społeczność może korzystać z odnowionych pomieszczeń.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Modlitwą i kwiatami uczcili Narodowe Święto Niepodległości

W sobotę, 11 listopada mieszkańcy gminy Przykona obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. Z tej właśnie okazji oddano się modlitwie za Ojczyznę oraz wysłuchano występów okolicznościowych.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przykonie w Szachach

7 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przykonie w Szachach za rok szkolny 2023/24. W Mistrzostwach wzięło udział 18 zawodników z klas 1-8. Zawodniczki i zawodnicy zagrali 5 rund po 7 minut.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Przykona: Przeżyjmy to jeszcze raz!

19 października siedem par małżeńskich z terenu Gminy Przykona świętowały Jubileusz pożycia małżeńskiego. Państwo: Kazimiera i Jerzy Grynda, Emilia i Edward Michalak, Zofia i Aleksander Putiatyccy, Barbara i Mirosław Sekura, Barbara i Józef Tybura, Franciszka i Florian Wieliczko, Halina i Wacław Wojtasik.

  0 komentarze
0 komentarze

Światowy Dzień Muzyki w grupie II w Przedszkolu w Przykonie

W środę 4 października w ramach Światowego Dnia Muzyki grupa II gościła muzykującą rodzinę Państwa Górków, a prywatnie rodziców i braci Mikołaja, którzy są członkami Spycimierskiej Orkiestry Dętej.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Obywatelki i obywatele na przytupajce z okazji 50.lecia gminy

Uczciwa, solidarna, po pierwszej interwencji milicji obywatelskiej impreza odbyła się w sobotę, 23 września w Przykonie. Obywatelki i obywatele, po skończonej pracy wzięli udział w „Przykuńskiej Przytupajce” z okazji 50.lecia gminy.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.