Wybory w Przykonie odbędą się w maju

Na 9 maja wyznaczono termin wyborów uzupełniających do rady gminy w Przykonie. Datę głosowania ze względu na pandemię COVID-19 już kilkukrotnie przesuwano.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wideo: Co My możemy zrobić dla świata?

Obchody Światowego Dnia Zdrowia w klasie IIc Zespołu Szkół w Przykonie.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Mężczyzna poszkodowany w wypadku trzech aut. Droga krajowa zablokowana

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego, ciężarowego i busa doszło dzisiaj, tj. 9 kwietnia na drodze krajowej nr 72. Na chwilę obecną wiadomo, że jedna osoba jest poszkodowana.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Przykona: Śmiertelna ofiara wypadku w Wichertowie

Nie żyje jedna z osób, które zostały poszkodowane w wypadku jaki miał miejsce w ubiegłym tygodniu w Wichertowie (gmina Przykona). Najprawdopodobniej to właśnie ona doprowadziła do zdarzenia.

  1 komentarz
1 komentarz

Przykona: Czołowe zderzenie w Wichertowie. Droga zablokowana

Całkowicie zablokowana jest droga w miejscowości Wichertów (gmina Przykona), gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych.
 
  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: „Zawieś budkę dla jerzyka”

Gmina Przykona przy współpracy z Zespołem Szkół w Przykonie zorganizowała akcje pod nazwą „Zawieś budkę dla jerzyka”. Jej celem jest założenie siedlisk tych pożytecznych ptaków.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Przykona: Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w warcabach

W czwartek 11 marca odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przykonie w warcabach w kategorii klas 1-3.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Przykona: Zmarł Stanisław Bryl, były przewodniczący rady gminy, sołtys

W poniedziałek, 22 lutego zmarł nagle Stanisław Bryl. W poprzedniej kadencji pełnił on funkcję przewodniczącego rady gminy w Przykonie.

  1 komentarz
1 komentarz

Pyszna pizza od Torino prosto do twojego domu

Idealne ciasto, zawsze świeże dodatki i aromatyczne sosy - taką pizzę każdy z nas może zjeść we własnym domu. Wszystko dzięki ofercie pizzerii Torino.

  0 komentarze
0 komentarze

Marszałek stawia propozycję. Kolej na gminy

Marszałek województwa wielkopolskiego zaproponował samorządom partycypowanie w kosztach opracowania koncepcji planistyczno-prognostycznej dla budowy linii kolejowej z Konina do Turku. Największy wkład finansowy w powiecie tureckim miałyby wnieść gmina miejska Turek oraz powiat turecki.

  14 komentarze
Etykiety:
14 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.