Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przykona: Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy za nami

Image_28

Wiele emocji towarzyszyło zawodnikom podczas VIII Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przykona. W doskonałej atmosferze drużyny walczyły o zwycięstwo, co jak się okazało wcale nie było proste.

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przykona odbył się 12 sierpnia w Smulsku. Drużyny zostały podzielone na kategorie.
W pierwszej z nich (od 16 lat) zmierzyły się ze sobą ekipy FC Szewce, Shadow Team, Mopsy, WKS Gąsin, Grupa Uderzeniowa Jastrząbek oraz Po Secie.

Ostatecznie w tej kategorii pierwsze miejsce zajęła drużyna Po Secie, drugie FC Szewce, trzecie natomiast WKS Gąsin.

W drugiej (11-16 lat) zagrały ekipy Młodziki Termliki, Epidemia, Dwa Samce Na Klamce, Konkreth Team Reaktywacja, Prestiż Team. W tej samej kolejności drużyny uplasowały się również na podium.