Przykona i Brudzew na drodze do neutralności węglowej

HORYZONT 2020

Przekazanie dokumentacji miało miejsce w środę, 26 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Marszałek Krzysztof Grabowski przekazał gminom dokumentacje, wykonane w ramach realizowanego przez Województwo Wielkopolskie programu HORYZONT 2020.

Dla Gminy Brudzew opracowano i przekazano audyt efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy Brudzew. Dokumentacja zostanie wykorzystana przez Gminę Brudzew przy opracowaniu wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie polityki energetycznej i klimatycznej, planowanych do realizacji w ramach Gminnego Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Samorząd starać się będzie o dofinansowanie projektu termomodernizacji budynku Urzędu Gminy Brudzew.

Gmina Przykona otrzymała natomiast dokumentacje na wzorcowe projekty mikroinstalacji fotowoltaicznych montowanych na dachu lub gruncie.

fot. brudzew.pl

Zakaz odwiedzin w SP ZOZ w Turku w związku z zagro...
Uczniowie w mundurach na nietypowej lekcji w KPP T...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.