Wideo: Sezon morsowania 2019 – 2020 czas start!

Otwarcie sezonu morsowania 2019 / 2020

Kolejny sezon morsowania otwarty! Dzisiaj, tj. 10 listopada miłośnicy lodowatych kąpieli zanurzyli się w zbiorniku wodnym w Przykonie. Jak zawsze frekwencja sprzyjała, a zabawa była wyśmienita.

Wszystkie przybyłe na otwarcie sezonu morsy przywitał prezes Waldemar Chrostek. Jak powiedział atmosfera oraz temperatura wody, która podczas wydarzenia miała 9 stopni były wyśmienite. W pierwszym w tym roku zanurzeniu uczestniczyły również zaprzyjaźnione morsy z terenu całej Polski.

Imprezie jak zawsze towarzyszyła niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Najpierw rozgrzewka, potem wspólna kąpiel, a na zakończenie pyszny poczęstunek.

Ilość pozytywnej energii i endorfin wydzielonych podczas kąpieli starczy wszystkim na długi czas. A my już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie i zanurzeniu się w zimnej wodzie jeszcze w tym roku.
fot.M.JAC
Gm.Turek: Auto w rowie, a kierowcy brak - czyli co...
Tuliszków: Młodzi sportowcy walczą o Puchar Niepod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.