Przykona: Wybrali Super Mistrza Pięknego Czytania

Przykona: Wybrali Super Mistrza Pięknego Czytania
Trzynaścioro uczniów z gminy Przykona rywalizowało o miano Super Mistrza Pięknego Czytania. Zwycięzca weźmie udział w powiatowym etapie konkursu. 
 
 
Gminne eliminacje konkursu „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”, miał miejsce w piątek 16 września. Wzięli w nim udział czwartoklasiści ze szkół podstawowych z terenu gminy Przykona. Do konkursu przystąpiło trzynaścioro uczniów, którzy czytali fragmenty książek Marcina Pałasza. 
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników komisja konkursowa przyznała dwa wyróżnienia dla Leny Marek ze SP w Przykonie i Zuzanny Misiak ze SP w Sarbicach. 
 
Tytuł Super Mistrza Pięknego Czytania otrzymał natomiast Kajetan Suleja ze SP w Przykonie i to on będzie reprezentował gminę w eliminacjach powiatowych, które już 21 września odbędą się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku.
Turkowskie liceum w sportowej czołówce Wielkopolsk...
Władysławów: Damian Kuśmierek srebrnym medalistą M...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.