Przykona: Zapraszamy na Charytatywny Jarmark Mikołajkowy

Jarmark Mikołajkowy

Wspaniała zabawa z charytatywnym akcentem czeka wszystkich mieszkańców gminy Przykona. Pierwszy Charytatywny Jarmark Mikołajkowy odbył się rok temu i cieszył się dużym powodzeniem. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Wszystkie osoby lubiące wspaniałą zabawę oraz integrację zapraszamy na II Charytatywny Jarmark Mikołajkowy, który odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykonie.
Na ten wyjątkowy dzień przygotowano wiele atrakcji a w tym animacje, malowanie twarzy oraz konkursy i zabawy dla najmłodszych.

Chętni będą mieli okazję skosztować pysznych dań oraz napojów, a także wziąć udział we wspólnym kolędowaniu.

Mamy nadzieję, że dużym powodzeniem podobnie jak w roku ubiegłym będą cieszyć się licytacje oraz sprzedaż rękodzieła.
Obecnych rozgrzeje muzyka na żywo oraz wyjątkowa atmosfera.

Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na rehabilitację i koszty leczenia długotrwałych chorób mieszkańców gminy Przykona.

Organizatorami przedsięwzięcia są Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne oraz sołectwa z terenu gminy Przykona.

Zapraszamy!
 
Tuliszków: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dzie...
"Nie uciekamy od konsekwencji”, czyli o trudnej sy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.