Przykona: Laptopy dla uczniów ze Szkoły Podstawowej

Do Szkoły Podstawowej w Przykonie trafiło 20 nowych laptopów z oprogramowaniem, torbą i słuchawkami. Sprzęt został pozyskany przez Gminę Przykona w ramach Projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Przykona: Tłumy nad lazurowym jeziorem. Interweniowała Policja

Drugi tydzień maja obfitował w wyjątkowo słoneczną pogodę. Nie dziwi więc fakt, że lokalne zbiorniki w sobotę i w niedzielę były oblegane przez odwiedzających je turystów. Dużym zainteresowaniem cieszył się także lazurowy akwen w gminie Przykona. Mimo obostrzeń odwiedziły go tłumy ludzi. Pojawiła się tam także Policja.

  5 komentarze
5 komentarze

Przykona: Strażacy z OSP Boleszczyn uczcili Święto Strażaka w wyjątkowy sposób

Druhny i druhowie wzięli udział w mszy świętej, która odbyła się w kościele w Boleszczynie. Uczestnicy uroczystości zachowali przy tym wszystkie środki ostrożności.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: 105 tysięcy złotych na tomograf i respirator

Radni z gminy Przykona zdecydowali o udzieleniu wsparcia dla powiatu tureckiego w wysokości 105 000 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup tomografu oraz respiratora dla SP ZOZ w Turku.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Mieszkanki Gąsina uszyły 700 maseczek

Kolejna inicjatywa która zasługuje na pochwałę. Tym razem przeciwko koronawirusowi walczą mieszkanki Gąsina, które wspólnymi siłami pomagają innym.

  1 komentarz
1 komentarz

Przykona: Maseczki ochronne dla mieszkańców gminy

W gminach powiatu tureckiego wolontariusze pomagają, aby walka z koronawirusem jak najszybciej dobiegła końca. Nie inaczej jest w gminie Przykona, gdzie druhowie OSP rozwozili maseczki ochronne do wszystkich mieszkańców.

  0 komentarze
0 komentarze

Przez koronawirusa zamknięte PSZOK-i. Co ze śmieciami z gmin Przykona, Turek i Malanów?

W związku z pandemią koronawirusa zostały zamknięte Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Psarach (gm. Przykona) i Malanowie. Zaostrzenia obowiązują do odwołania i mają na celu zminimalizowanie zagrożenia.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Rozruch technologiczny na farmie wiatrowej rozpoczęty

W najbliższych tygodniach wszystkie dziewięć turbin wiatrowych na terenie gminy Przykona zostanie przetestowanych. Rozruch technologiczny należącej do Grupy Energa Farmy Wiatrowej rozpoczął się zgodnie z harmonogramem. Jak poinformował wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest w drugim kwartale tego roku.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Sesji nie przeprowadzono. Wójt apeluje i informuje

Zwołana na wtorek, 17 marca sesja rady gminy Przykona nie odbyła się. Na obrady stawił się jeden radny. Wobec braku kworum nie zrealizowano porządku obrad, jednak wójt Mirosław Broniszewski poinformował o aktualnej sytuacji panującej na terenie gminy w związku z pandemią korona wirusa.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Bomard bohaterem drugiego odcinka programu „Salonowe Rewolucje”

Na kanale YouTube marki WIŚNIOWSKI dostępny jest drugi odcinek programu „Salonowe Rewolucje”, który przedstawia metamorfozę firmy BOMARD z Przykony. Seria powstała w wyniku realizowanego przez blisko rok innowacyjnego projektu polskiego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń. WIŚNIOWSKI we współpracy ze znanym Shop Doctorem, dr Markiem Borowińskim zmieniał doświadczenia zakupowe Polaków oraz tworzył salony sprzedaży przyszłości przy wykorzystaniu autorskiej koncepcji komunikacji produktowej.

Nowy odcinek programu „Salonowe Rewolucje” przedstawia przeobrażenie punktu handlowego firmy BOMARD koło Turku w nowoczesną przestrzeń sprzedażową, która zachęca do testowania produktów i wchodzenia z nimi w interakcję. Można obejrzeć go pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=EdcG7KiMmEs&t=39s oraz na stronie projektu: www.salonowerewolucje.pl.

- Zakupy to trudny proces, a celem „Salonowych Rewolucji” z marką WIŚNIOWSKI jest jego maksymalne ułatwienie. Jak to zrobić? Po pierwsze prezentacja komplementarnej oferty, spójnej stylistycznie i funkcjonalnie. W tym celu powstał WIŚNIOWSKI Concept, przedstawiający pełne portfolio marki w oparciu o design kolekcji Home Inclusive z użyciem technologii smartCONNECTED. Po drugie: możliwość wypróbowania produktów, dotknięcia i sprawdzenia jak są wykonane. Po trzecie: stworzenie przyjaznej przestrzeni z odpowiednio wyeksponowanymi produktami – mówi dr Marek Borowiński, Shop Doctor i ambasador projektu „Salonowe Rewolucje”.

- Zastosowane techniki z zakresu marketingu sensorycznego mają przekonywać potencjalnych klientów do wyboru produktów najwyższej jakości. Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej przestrzeni ekspozycyjnej kupujący podejmują trafne decyzje.– przekonuje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu marki WIŚNIOWSKI. – Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej koncepcji mówienia do klienta – autorskiej komunikacji wizualnej. Teraz produkty na ekspozycji „zwracają się” bezpośrednio do odwiedzających i zachęcają, aby dotknęli, włączyli, otworzyli, przesunęli, zobaczyli i przetestowali – tłumaczy Katarzyna Świderska.

Jak zmienił się salon BOMARD z Przykony?
Salon BOMARD zyskał zupełnie nowe oblicze: nowoczesne, czytelne i mocno nakierunkowane na potrzeby klienta. W strefie WIŚNIOWSKI Concept wykorzystana została unikalna formuła komunikacji produktowej – klienta otaczają tabliczki z poleceniami zachęcającymi do przetestowania bram, okien i drzwi. Można tu także znaleźć informacje o produktach, m.in. w formie wizytówek, naklejek i linijek.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.