Radosne kolędowanie z Państwową Szkołą Muzyczną w Turku

Koncert Szkoła Muzyczna

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W ich magiczny klimat wprowadzili nas uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Turku. Najpiękniejsze kolędy rozbrzmiały w środowy (15 grudnia) wieczór.

Koncert wigilijny jest już tradycją, a udział w nim zawsze biorą bliscy wychowanków szkoły oraz wszystkie osoby kochające muzykę. W tym roku także nie mogło zabraknąć pięknych tradycyjnych kolęd zagranych między innymi przesz szkolną orkiestrę dętą, ale też zespoły instrumentalne, złożone z wiolonczelistów, akordeonistów, skrzypaczek, flecistów, trębaczy, pianistów czy saksofonistów. Swoim talentem pochwaliła się również szkolna orkiestra, która koncertując na wstępnie, wprowadziła publiczność w świąteczny nastrój.

Z całą pewnością wspólne kolędowanie oraz wyśmienita muzyka umil oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Po raz kolejny koncert był udanym wydarzeniem, które pozostanie w pamięci na długo.

Tuliszków: Idealny moment na oczyszczenie atmosfer...
6 Twoich ulubionych seriali, w których znajdziesz ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 27 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.